Naše projekty:   magazín Bejvávalo.cz   —   Obchod.Bejvávalo.cz   —   originální samolepky na stěnu Pieris.cz   —   efektní sdílení PDF souborů DraGIF.cz

Originální dětská krosna na výlety

autor: Petr Kadlík
Máte malé děti a chodíte s nimi na výlety do přírody s krosnou? Nedávno se objevila zajímavá alternativa, která je lehčí, skladnější a pro děti zábavnější variantou - nosítka Piggyback Rider.

Princip dětských nosítek Piggyback Rider je velmi jednoduchý. Rodič má zádový popruh s hrazdou, popruhy má na sobě i dítě. Dítě nesedí v sedačce jako v klasické krosně, ale stojí na hrazdě. Má tedy větší volnost pohybu a cesta je pro něj daleko zajímavější. Malý turista se samozřejmě může držet dospělého za hrk, ale jeho bezpečí je zajištěno pomocí karabin. Pro použití těchto nosítek musí samozřejmě být schopné již samo stát, výrobce doporučuje jako minimální věk 2,5 roku.

Fotogalerie k článkuDětská nosítka Piggyback Rider - klikněte pro zobrazení detailuDětská nosítka Piggyback Rider - klikněte pro zobrazení detailuDětská nosítka Piggyback Rider - klikněte pro zobrazení detailu
U nás se zatím Piggyback Rider neprodává, ale dá se objednat na stránkách výrobce PiggybackRider.com nebo zahraničních eshopech. A třeba bude tato zpráva inspirací pro české prodejce a krosna Piggyback Rider se objeví i na našem trhu.
autor:
Petr Kadlík
email: petr@priroda.cz
www stránky: http://www.priroda.cz

datum vydání:
20. května 2014


 

Líbí se Vám naše články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Nabízíme Vám také možnost zveřejnění reklamního článku, kterým můžete oslovit tisíce našich čtenářů.

Další publikování a šíření obsahu serveru Příroda.cz je bez souhlasu provozovatele zakázáno.
Pokud chcete nějaký obsah převzít tak nás prosím kontaktujte.

© 2004 - 2021 PŘÍRODA.cz
ISSN 1801-2787

Magazín PŘÍRODA.cz je soukromý projekt, provozováný už od svého začátku v roce 2004 zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.