Co místo betonu mezi paneláky? Ovocný sad!
Z veřejného ovocného sadu o velikosti 1850 m² se tak stane pilotní program, který má ověřit zda je takový projekt na revitalizaci sídliště životaschopný. Protože co si budeme nalhávat, myšlenka že uprostřed sídliště porostou hrušky, jablka, třešně, švestky a ořechy je krásná, ale 'znáte lidi'. Až čas teprve ukáže, zda lidé vezmou sad za své a budou se o něj starat, nebo bude naopak za chvíli zdevastovaný.
Projekt je zařazen do investičního rozvoje města na příští rok, tak doufejme ale že vše dopadne dobře a sad bude v Žilině vzkvétat. Třeba to pak bude inspirace i pro naše města, šedivých sídlišť máme i u nás dost...
autor:
Diskuze k článku „Co místo betonu mezi paneláky? Ovocný sad!“
| Další články na podobné téma | ||
|---|---|---|
![]() Proč potřebujete na zahradě kopřivu | ![]() Jaký je pravý důvod chvalozpěvů na řepku? | ![]() Proč je Masticha stále populárnější při podpoře trávení a žaludku |
| zobrazit více článků... | ||





