Jaké květiny ženy milují?

článek je inzerce, nejde o odborný text
První rande patří rozhodně mezi události, které si pamatujete ještě douho poté co proběhnou. Není žádný překvapením že všichni chtějí přirozeně na prvním rande zaujmout, nejlépe co nejvíc to jen jde. Muži se proto často cítí bezradní s výběrem květin, protože si v tak širokém výběru květin opravdu nejsou jistí, jaký druh je ten pravý a jaký tedy zvolit.

Alternativně a možná trochu odvážně plánujete využít služeb květinového kurýra a překvapit jí nádhernou květinou přímo do její kanceláře, ovšem neustále vám vrtá hlavou otázka, zda červené růže nejsou příliš. Zde se znovu tedy dostáváme k otázce, jaký je ideální druh květin pro ženy? Právě na tuto otázky si v dnešním článku zkusíme odpovědět!

Hned na začátek začneme pozitivní zprávou, protože většina žen a dívek miluje téměř jakýkoliv druh květin. Proto pravděpodobně nebude příliš rozlišovat a srovnávat, zda ji překvapíte tulipány, gerberami nebo kyticí lilií a to z jednoho prostého důvodu, jelikož gesto jako je samotná květina mluví samo za sebe.

Pokud ovšem chcete být trochu smyslnější a být vždy dobře připraven a ne vždy zvolit kytici, která se naskytne jako první, připravili jsme pro vás seznam květin, se kterými rozhodně nikdy nešlápnete vedle! Tyto květiny jsou přímo určeny pro vyvolené ženy ve vašem životě, proto s nimi nakládejte s rozvahou.


Růže

Růže jsou klasicky nejromantičtější volbou a květinou. Historie růží je tak propletená láskou a vášní, až se z obou slov staly téměř synonyma. Růže patří také mezi nejoblíbenější květy v celé Severní Americe a jsou volbou číslo jedna pro Valentýna.

Pokud vaši vyvolenou znáte už dostatečně dlouho a jste si jistí, že vaše city jsou opětovány, pro tyto situace budou růže skvělou volbou. Pokud je váš vztah ale teprve v začátcích, zkuste s kyticí rudých růží ještě chvíli počkat. Mohly by působit až příliš prvoplánově a mít spíše opačný efekt. To ale neznamená, že se musíte růží vzdát!

Naopak existuje spousta dalších barev ať už jsou to romantické růžové, čisté bílé nebo jejich kombinace, právě tato varianta může být pro vás skvělou volbou.

Orchideje

S jemným, ale přitom exotickým vzhledem jsou orchideje často spojovány s ženskostí. Symbolizují také lásku, krásu a luxus. Co se týče jejich vůně, voní přesně tak krásně jak vypadají a pokud hledáte luxusní květinové aranžmá pro ženu, kterou milujete, jsou orchideje správným výběrem jelikož jsou o něco méně předvídatelné, než všem známé růže. Sázka na orchideje se opravdu vyplatí!

Tulipány

Jarní oblíbenci se začínají vyskytovat právě společně s jarem, proto se možná stane, že je nebudete moci sehnat po celý rok. Pro jarní rande však pravděpodobně neexistuje lepší varianta, než je právě kytice čerstvých a barevných tulipánů! Díky jejich jasným, zářivým a veselým barvám květů, doplněné o nádhernou jarní vůni jsou tulipány dokonalým způsobem jak odstartovat začátek vašeho jarního románku.

Pivoňky

Se svými svěžími, rozcuchanými a růžovými květy jsou pivoňky spolehlivou radostí pro každou přítelkyni. Stejně ale jako tulipány, i pivoňky nejsou dostupné po celý rok. S pivoňkami je to ještě složitější, jelikož jejich sezóna je opravdu omezená a květou pouze v období od dubna do června. Právě tato exkluzivita z nich ale dělá opravdu ceněné květy a ještě lepší zážitek, než ostatní druhy květin, které běžně potkáte v květinářství po celý rok.

Květiny, které milují ženy


Kosatce

Podobně jako růže a tulipány i kosatce přicházejí v řadě různých barev, díky čemuž je sestavení rozmanité kytice opravdová zábava. Kosatce jsou symbolem řecké bohyně moudrosti, proto jsou vhodným dárkem jak při každé romantické příležitosti jako je rande nebo společná večeře, ale také i pro příležitosti svátku nebo narozenin.

Těchto pět druhů květin jsou opravdu bezpečnou sázkou na to, jak učinit ženy šťastnými. V žádném případě to nejsou jediné květy, které udělají vaši milovanou šťastnou. Využívání sezónních květin je dobrý způsob jak být alespoň trochu ekologický a navíc mít po celý rok široký výběr různých květů a objevovat nové druhy, které možná ani neznáte!Článek je INZERCE, nejde o odborný text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.
V případě Vašeho zájmu mít na www.priroda.cz svou reklamu nás neváhejte kontaktovat.

autor:
datum vydání:
20. února 2021


 

Líbí se Vám naše články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!