Naše projekty:   magazín Bejvávalo.cz   —   Obchod.Bejvávalo.cz   —   originální samolepky na stěnu Pieris.cz   —   efektní sdílení PDF souborů DraGIF.cz

Léčebné a zážitkové lázně Bükfürdö v Maďarsku vás nastartují do života

článek je inzerce, nejde o odborný text
Milovníci wellness zážitků a pohybu na čerstvém vzduchu v dechberoucí přírodě si přijdou na své v lázeňském komplexu Bükfúrdö u obce Bük. Dovolená v Maďarsku je jako stvořená pro rodiny s malými dětmi i jednotlivce, kteří si chtějí odpočinout.

Všudypřítomná zeleň, bazény s léčivou vodou, sportovní atrakce a četné cyklostezky se postarají o přísun zábavy a léčebných procedur. Nejmenší výletníci propadnou legraci na skluzavkách, prolézačkách a dětských bazénech. Dospělé nadchne v lázních u obce Bük nespočet masážních a wellness radovánek.

Léčivá voda s obsahem minerálů

Maďarské termální lázně překvapí léčivou vodou s jedinečným složením, obsahuje totiž mnoho minerálních látek prospěšných pro lidský organismus, a to v čele s vápníkem, hořčíkem a fluorem. Chlorid draselný pomáhá při zánětech a vápník s fluorem se postarají o správný metabolismus kostí, hořčík pomáhá k lepší činnosti svalů a s oxidem uhličitým rozpohybujete krevní oběh.

Zdejší voda je tedy vhodná pro návštěvníky se špatným pohybovým ústrojím, artritidou, dnou, revmatismem, vředy či trávením. Léčivý pramen je účinný i na zažívací potíže, gynekologické a urologické záněty.


Co dělat ve volném čase?

Obec Bük ležící na severozápadě země Maďarsko upoutá i hezkými historickými a přírodními památkami. Termální lázně jsou populární i díky dostupnosti, neboť se nacházejí kousek od rakouských hranic a jsou to druhé největší lázně Maďarska.

Nutno zmínit i bohatou síť cyklostezek a 18jamkové golfové hřiště a nedaleké město Köszeg vybízející k návštěvě středověkého hradu. Střed města upoutá vůní dob dávno minulých. Projděte se tedy úzkými uličkami a krásným náměstím, navodíte tak romantickou atmosféru.

Objevte Maďarsko a vyrazte na dovolenou s wellness nádechem do termálního komplexu Bükfürdö s cestovní kanceláří Kareta Tour. Získáte nezapomenutelné zážitky a své tělo nadopujete novou energií.

Článek je INZERCE, nejde o odborný text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.
V případě Vašeho zájmu mít na www.priroda.cz svou reklamu nás neváhejte kontaktovat.

autor:
REKLAMA

datum vydání:
27. července 2021


 

Líbí se Vám naše články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Nabízíme Vám také možnost zveřejnění reklamního článku, kterým můžete oslovit tisíce našich čtenářů.


Nákupem na Pieris.cz
podpoříte chod našeho serveru
Další publikování a šíření obsahu serveru Příroda.cz je bez souhlasu provozovatele zakázáno.
Pokud chcete nějaký obsah převzít tak nás prosím kontaktujte.

© 2004 - 2022 PŘÍRODA.cz
ISSN 1801-2787

Magazín PŘÍRODA.cz je soukromý projekt, provozováný už od svého začátku v roce 2004 zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.