Moderní vánoční stromeček? Živý nechte žít a investujte do 3D umělého!

článek je inzerce, nejde o odborný text
Je pravda, že pravou vůni jehličí nic nenahradí. Stále více lidí, a to nejenom těch ekologicky zaměřených, se však odklání od stromků živých a pořizují si autentické stromky umělé. Ty jsou dnes tak dokonalé, že je od těch živých na pohled nerozeznáte.

Řešíte dilema, zda živý, či umělý vánoční stromeček? Pokud vám v koupi živého vánočního stromečku brání černé svědomí, že planetu připravíte o další strom, snad vás uklidníme. Tyto obavy totiž nejsou na místě.

Vánoční stromečky se dnes pěstují na speciálních plantážích, popřípadě pocházejí z prořezávek, v rámci nichž se odstraňují stromky, které brání těm ostatním v růstu.

V každém případě zavrhněte myšlenku, že byste si vánoční stromek v lese uřízli sami. To by vás nejenže mohlo přijít pěkně draho, ale především byste lesu mohli skutečně uškodit.

Takže pokud živý vánoční stromeček, tak jedině pořízený od prověřeného dodavatele, popřípadě ze zahradního centra.

S umělým vánočním stromečkem ušetříte

Nebo si pořiďte stromeček umělý. S ním Vánoce budou nejenom pohodlnější, ale především ho po pár týdnech nebudete muset vyhodit. Jen ho odstrojíte a uložíte na další rok. A takhle vám poslouží několik dalších let. Pokud se vám tedy neomrzí a nerozhodnete se jej vyměnit za nový model.

Perfektní vánoční stromeček

V současné době rozhodně je z čeho vybírat. Například na e-shopu svetstromku.cz jsou k mání vánoční stromky, z nichž až přechází zrak. Včetně těch bezchybných designových, s nimiž se brzy setkáme ve velkých obchodních centrech. A takovýto stromeček, samozřejmě v menším provedení, může letos dokreslit i kolorit vašich Vánoc.

3D vánoční stromečky

Hitem současné doby každopádně jsou 3D vánoční stromečky. Tedy velmi autentické, které od originálu rozeznáte až po podrobnějším prozkoumání. V nabídce najdete i několik velmi originálních stromků, které se stanou ozdobou každého interiéru. Alpský a Kalifornský smrk, Kavkazská a Smaragdová jedle či Himalájská borovice. V nabídce jsou stromečky zelené, bílé i jen jemně zasněžené. Se šiškami i lesními plody. Stromky, kterým zkrátka neodoláte.Článek je INZERCE, nejde o odborný text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.
V případě Vašeho zájmu mít na www.priroda.cz svou reklamu nás neváhejte kontaktovat.

autor:
datum vydání:
21. října 2020


 

Líbí se Vám naše články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!