Nažehlovačky a nažehlovací záplaty jako módní doplněk vašeho oblečení

článek je inzerce, nejde o odborný text
Nažehlovací aplikace dokáží dodat starému oblečení nový nádech. Můžete je rovněž použít na ozdobení módních doplňků, jimiž jsou kabelky, tašky nebo batohy. Jelikož se jedná o velmi kreativní činnost, zdobení textilií si užijí i děti. Jak na to?


Žehlička a pár minut času

Nažehlovačky je nejvhodnější aplikovat na textil, který jste předtím vyprali. Celý postup je velice jednoduchý. Nažehlovací obrázky položíte na vybrané místo a zakryjete pečicím papírem či bavlněnou textilií, aby nedošlo k jejich poškození, nebo podkladu. Poté přejíždíte cca 15 vteřin žehličkou a máte hotovo.

Co se týče podkladové látky, nejvhodnější jsou bavlna a len, obrázky vám budou rovněž držet na hedvábí, softshellu i silonu. Když už jsme u softshellového oblečení, což jsou hlavně bundy a kalhoty, lze na ně aplikovat nažehlovačky s reflexní úpravou. Znamená to, že když půjdete po cestě za snížené viditelnosti a osvítí vás auto, nažehlovací obrázek se rozzáří a upozorní na vás. Tento druh nažehlovaček je tak bezpečnostním prvkem, jenž chrání vaše zdraví.

Vdechněte starým oděvům nový život

Skladujete doma oblečení, jež má to nejlepší už za sebou, ale stále je vám líto ho vyhodit, neboť patřilo k vašim oblíbeným? Pokud jsou na něm flíčky, které už nejdou vyprat, nebo malé dírky, nabízí se rychlé řešení, jak jeho životnost ještě prodloužit. Tím jsou nažehlovací záplaty, jež zakryjí nedostatky, a navíc udělají parádu. V mnohých případech tak díky nim vypadá tričko mnohem lépe, než když jste si ho pořizovali jako nové.

Různou kombinací nažehlovaček, již lze ještě doplnit dalšími aplikacemi, získáte originální módní kousek. Metoda nažehlování se velmi dobře kombinuje s malbou na textil barvami a fixy. O nepřehlédnutelný efekt se postarají nažehlovací kamínky a glitry.Článek je INZERCE, nejde o odborný text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.
V případě Vašeho zájmu mít na www.priroda.cz svou reklamu nás neváhejte kontaktovat.

autor:
datum vydání:
30. dubna 2021


 

Líbí se Vám naše články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!