Nová drogerie v České republice – kdy v ní budete nakupovat?

článek je inzerce, nejde o odborný text
Hebe je moderní a přátelská drogerie nabízející pečlivě vybraný, rozmanitý sortiment a exkluzivní produkty – to vše za mimořádně atraktivní ceny.


Drogérie hebe

Řetězec hebe je součástí skupiny Jeronimo Martins a první drogerie byla otevřena v květnu 2011 ve Varšavě, na adrese Aleje Jerozolimskie.

Najdete zde vše, co potřebujete ve světě zdraví a krásy: líčicí kosmetiku, pečující kosmetiku pro obličej, tělo a vlasy, kosmetické doplňky.

Společnost Hebe byla jednou z prvních polských drogerií, která uvedla korejskou kosmetiku. Zahrnují pečující masky, pleťové krémy, tělová mléka a produkty péče o ruce a nohy. Vzhledem k rostoucí poptávce po asijské kosmetice jsou neustále zaváděny nové značky.

Řetězec hebe také postupně rozvíjí řadu přírodní kosmetiky, zajišťuje její nejvyšší kvalitu a potřebné certifikáty. Jsou mezi nimi i produkty určené pro vegany.

Hebe je široký výběr té nejkvalitnější kosmetiky, kterou uznávají a mají rádi miliony žen po celém světě. Všechny, i ty nejnáročnější milovnice kosmetiky, zde najdou potřebné produkty pro líčení, péči o vlasy, tělo a nehty. Hebe pomáhá pečovat nejen o krásu, ale i o zdraví. Drogérie Hebe nabízí široký výběr dermokosmetiky a profesionálních produktů používaných v kosmetických salonech. Svou vášeň pro krásu rozvíjejí také vytvářením vlastních značek: Hebe Professional, Hebe Cosmetics, by hebe nebo Hebe Basic. Jsou mezi nimi doplňky a kosmetika pro líčení a péči o tělo, včetně našich jedinečných štětců na obličej, oči a rty.

Další výhodou je také zavedení některých výrobků pro muže, oftalmologických výrobků a také lékařských výrobků a produktů. V internetovém prostoru je také hebelékárna.

Internetový obchod hebe.pl byl spuštěn v červenci 2019.

Síť drogerií hebe rozvíjí v Polsku majitel diskontních prodejen Biedronka, tedy portugalská Jeronimo Martins Group. V první polovině roku 2022 dosáhly tržby společnosti hebe 163 milionů EUR – to bylo o 31,8 procenta více než v předchozím roce (34,7 % v PLN) více než v první polovině roku 2021. Rozvoj společnosti nenarušila ani globální pandemická situace a válka za východní hranicí, která měla velký dopad na ekonomiky zemí.

Řetězec hebe nedávno investoval do nového skladového prostoru určeného pro provoz e-shopu. V logistickém centru v Błonie u Varšavy bude mít majitel drogerie plochu téměř 10 000 m2.

Drogérie Hebe v Polsku mají již 300 prodejen. Síť drogerií hebe, která patří do skupiny Jeronimo Martins Group, chce v blízké budoucnosti otevřít asi 50 nových obchodů. Pedro Soares Dos Santos, předseda představenstva a generální ředitel skupiny Jeronimo Martins, informoval, že pobočky řetězce vzniknou nejen v Polsku, ale také v České republice a na Slovensku. Výběr těchto zemí je přizpůsoben logistickým usnadněním, takže padl na naše jižní sousedy. Vstup na tyto trhy je vzhledem k blízkosti Polska přirozeným krokem. V kontextu rozvoje e-shopu hebe, který působí přeshraničně, bude spuštění kamenných prodejen v těchto zemích generovat synergie mezi těmito projekty. Zákazníci ze zahraničí již mohou nakupovat v internetovém obchodě hebe.

Expanze na obou trzích bude zavedena organicky.

Podle ekonomů má Hebe dobrou budoucnost a mělo by být co nejdříve zkopírováno mimo Polsko. Domnívají se také, že nejlepší podmínky pro spuštění tohoto drogistického řetězce jsou v domovině skupiny Jeronimo Martins, tedy v Portugalsku.

Řetězec hebe investuje v Česku. Řetězec drogerií spustil v této zemi e-platformu.

Po několika měsících aktivit došlo na začátku listopadu v Praze k otevření nákupní platformy hebe.com. Zákazníci v České republice mohou od listopadu využít nabídky značky s doručením až ke dveřím domů. V těchto zemích budou pravděpodobně v blízké budoucnosti otevřeny stacionární showroomy.Článek je INZERCE, nejde o odborný text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.
V případě Vašeho zájmu mít na www.priroda.cz svou reklamu nás neváhejte kontaktovat.

autor:
datum vydání:
27. ledna 2023


 

Líbí se Vám naše články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!