Umělé vánoční stromky nejen jako úspora pro peněženku

článek je inzerce, nejde o odborný text
Umělé vánoční stromky dnes na první pohled nerozeznáte od těch živých. Výrobci používají tzv. 3D jehličí, kterým jsou větvičky obaleny ze všech stran. Stromek pak působí přirozeným a plným dojmem.

Češi k vánočním stromečkům přistupují různě. Někteří si je jdou koupit, ti nenároční si uříznou nějaký v lese. Mnoho lidí se však odmítá stromkem každoročně zabývat a raději si vybírají umělé stromečky. Ty mohou sloužit i desítky let. Na rozdíl od designových doplňků se totiž stromy nemění, i po deseti letech vypadají stále stejně. Umělé vánoční stromky díky tomu nezastarávají.


Stromeček třeba i se sněhem

Umělé stromky se prodávají ve velikostech zhruba od 60 do 220 cm. Ty nejmenší si postavíte na stůl, největší jsou určeny k položení na zemi. Můžete si vybrat smrk, borovici, jedli a také si rozmyslet, zda chcete stromek zasněžený.

Vánoce na sněhu už příliš často nezažíváme, tak proč si bílou pokrývku nedopřát aspoň na stromečku? Působí kouzelně.

Spočítejte si, za kolik let budete v plusu

Na první pohled se umělé vánoční stromky mohou zdát drahé. Ty menší pořídíte do tisícovky, velké stromy vás vyjdou na tisíce. Zkuste si ale spočítat, za kolik let se vám taková investice vrátí. Černá borovice o výšce 2 metry vyjde asi na tisícovku. Každý rok. Umělý stromek pořídíte jednou a máte ho na dlouhá léta.


Nakupte mimo hlavní sezónu

Největší zájem o umělé vánoční stromky 3D i v klasickém provedení je samozřejmě před Vánocemi.

Buďte tedy chytřejší, přemýšlejte o nadcházejících Vánocích dříve a pořiďte si umělý vánoční stromek třeba v květnu.

Na jaře a v létě se vyprodávají zbylé zásoby se značnými slevami. Že jde o zásoby z loňska vás nemusí vůbec trápit, protože jak již bylo řečeno, stromy jsou stále stejné a trendy se nemění. Plastový stromek lze bez potíží uklidit na půdu nebo do sklepa a pak, až přijde Ježíšek, ho jenom vytáhnete.

Mimochodem, zapomněli jsme zmínit jednu obrovskou výhodu umělých stromků – nepadá z nich jehličí.Článek je INZERCE, nejde o odborný text a informace v něm uvedené nemusí vyjadřovat názory redakce.
V případě Vašeho zájmu mít na www.priroda.cz svou reklamu nás neváhejte kontaktovat.

autor:
datum vydání:
2. května 2021


 

Líbí se Vám naše články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!