Naše projekty:   magazín Bejvávalo.cz   •   obchod Bejvávalo.cz   •   magazín Příroda.cz   •   samolepky na stěnu Pieris.cz   •   plastikové modely Plastikáče.cz   •   převod PDF na GIF animace DraGIF.cz

 
 
 
 

Časopis Naše příroda přichází na český trh

Letos v březnu se na novinových stáncích objeví nový přírodovědný časopis Naše příroda. Naleznete v něm zajímavosti z české fauny a flóry, články o atraktivních místech naší republiky, rady pro fotografování přírody, ale také něco málo z domácí ekologie.

Obálka časopisu - klikněte pro zobrazení detailuObálka časopisu Čtenáře osloví profesionálními fotografiemi a kvalitními populárně naučnými texty. Časopis je určen všem lidem se zájmem o přírodu, turistiku a novinky z ochrany přírody.

Časopis Naše příroda vám bude postupně představovat zajímavá zvířata, co žijí kolem nás, nakoukneme do tajemného světa hmyzu, seznámíme se s ohroženými nebo méně známými rostlinami, dočteme se o způsobech ekologického lesnictví a zemědělství, o nových ekotechnologiích a nebudou chybět ani recepty z darů přírody či rozhovory s populárními osobnostmi.

Hned v prvním čísle vás čeká podrobná reportáž ze života medvěda hnědého. Dozvíme se například, proč všechny medvědice rodí ve stejném období, nebo také jak se máme chovat, když potkáme medvěda. Milovníci pěkných fotografií určitě ocení fotočlánek o orlu mořském s unikátními záběry dravce ve volné přírodě. Záhadu hmyzího zbarvení poodhalí článek Mimikry, podíváme se i do historie vývoje lesa na našem území nebo si přečteme zkušenosti a rady při fotografování motýlů. Odpovíme si na otázky kolem konopí a naučíme se zakládat kompost v kuchyni. Na výlet se vydáme po Pálavě a navštívíme i krasové podzemí.

Do prvního čísla časopisu Naše příroda jsme pro vás nachystali zamyšlení se zpěvačkou Martou Kubišovou – v rozhovoru nám paní Marta mimo jiné prozradila své názory na ochranářské aktivity, zoologické zahrady, zahrádkaření, vegetariánství a cestování. Časopis uzavírá zamyšlení Václava Cílka nad „novou přírodou“, která se formuje na člověkem poznamenané krajině pod tlakem velkorypadel a vojenské techniky.

Náhled do časopisu - klikněte pro zobrazení detailuNáhled do časopisu Časopis Naše příroda vychází 4x ročně. První číslo vyjde koncem března 2008. Rozsah časopisu je 80 stran ve formátu B5. Cena jednoho výtisku je 48,- Kč. Předplatné na letošní rok za 4 čísla činí 144,- Kč. Časopis si můžete objednat na e-mailu: redakce(zavináč)nasepriroda.cz, poštou na adrese: Naše příroda, Lazecká 297/51, 779 00 Olomouc nebo telefonicky na čísle: 585 204 862. Bližší informace o časopise najdete na www.nasepriroda.cz. Máte-li zájem o spolupráci s námi, kontaktujte mě prosím na e-mailu: pavla.mladkova(zavináč)seznam.cz.

Debata k článku 'Časopis Naše příroda přichází na český trh'

Reklama

Tapety na plochu


tapeta Pírko

Vyhledávání


Reklama

Chcete nás podpořit?

Přidejte si na své stránky naši ikonu.
Příroda.cz - příroda, ekologie, životní prostředí, život
Návod naleznete zde.


© 2004 - 2019 PŘÍRODA.cz - registrace ISSN 1801-2787       další odkazy:
  • napište nám
  • vtipy o zvířatech
  • o nás

  • Další publikování a šíření obsahu serveru Příroda.cz je bez souhlasu provozovatele zakázáno.
    Pokud chcete nějaký obsah převzít tak nás prosím kontaktujte.   RSS kanál serveru www.Příroda.cz