Chcete si vychutnat dobrou kávu na cestách a festivalech? S cestovními kávovary GSI můžete

autor: redakce Příroda.cz
Počasí nám snad už definitivně ukázalo svou přívětivější tvář, a tak můžeme toužebně spřádat plány na léto, dobu dovolených, hudebních i filmových festivalů nebo naopak klidného a osamělého kempovaní stranou ruchu prázdninové sezóny. Ať už máte jakýkoliv ranní rituál, velká většina z nás si jen nerada odepře šálek horké, čerstvě umleté kávy, ovšem na cestách či mimo stabilní základnu městských kaváren je nutné dělat často nechtěné kompromisy od instantní kávy až po turka uvařeného nad otevřeným ohněm.

I když si v posledním případě můžete připadat nesmírně romanticky, zážitek z přenosných kávovarů a french pressů GSI, které nově představil svým zákazníkům eshop pro outdoor a výškové práce worksafety.cz, je přeci jenom někde jinde.

Pressovače, french press i klasický kávovar

Ačkoliv značka GSI vyrábí v současné době několik druhů kávovarů na cesty, my si je všechny můžeme pomyslně rozdělit v zásadě do tří skupin, a sice:

- Přenosné kávovary a překapávače
- Cestovní french pressy
- Outdoorové pressovače

Každý z těchto přenosných modelů je vyroben z kvalitního nerezu, a tak je nejen lehký a odolný, ale jeho údržbu zvládnete v jak v myčce, tak i v provizorních zdrojích vody na cestách. Objemově se tyto modely pohybují ve dvou variantách, a sice pro 2-3 osoby a pro 5-8 osob, čemuž odpovídá i velikost nádoby. Sítka, přetlačné písty nebo jiné konstrukční nezbytnosti jsou již součástí každého modelu, a tak vše co potřebujete je umletá káva (možno i v cestovním mlýnku na kávu GSI) a horká voda. Volitelně si k modelům GSI můžete dokoupit i hrnky s termickými návleky, díky kterým zůstane vaše káva teplá jako po uvaření až několik hodin. Manipulace s kávovary GSI je také velmi jednoduchá a bezpečná, jelikož mají všechny cestovní kávovary a pressovače tepelně izolované rukojeti s dostatečným prostorem k manipulaci i v případě přípravy kávy na otevřeném ohni, a tak se nemusíte bát ani popálenin ani mnohem častějšího rozlití kávy.


O značce GSI na worksafety.cz

Roku 1985 vznikla v kalifornském San Diegu společnost GSI, která se dodnes specializuje na výrobu outdoorového nádobí a v současné době patří k tomu nejlepšímu, co lze v tomto oboru využít. Přes těžké začátky s neskladným smaltovaným nádobím se GSI probojovalo na špici funkčních a zároveň designových výrobků, jejichž hlavním účelem je komfort použití i v podmínkách náročnějších výprav. A přesně z těchto důvodů si je do svého eshopu vzali i specialisté z worksafety.cz, jejichž obchodní filozofie by se dala stručně shrnout pod slogan “Neprodáváme nic, co bychom sami nevyzkoušeli nebo nechtěli”, díky čemuž se můžete spolehnout, že za své peníze dostanete skvělé výrobky do divočiny i k práci.autor:
datum vydání:
17. května 2017


Diskuze k článku „Chcete si vychutnat dobrou kávu na cestách a festivalech? S cestovními kávovary GSI můžete“ 

Líbí se Vám naše články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!