Naše projekty:   magazín Bejvávalo.cz   •   obchod Bejvávalo.cz   •   magazín Příroda.cz   •   samolepky na stěnu Pieris.cz   •   plastikové modely Plastikáče.cz   •   převod PDF na GIF animace DraGIF.cz

 
 
 
 

Žena zavolala na linku 911 a oznámila, že má na obličeji hroznýše

Hasiči v americkém Ohiu musel řešit značně kuriózní případ. Jistou obyvatelku Sheffield Lake totiž napadl cca 1,7 metrů dlouhý hroznýš královský.

Hrozný královský mexický - klikněte pro zobrazení detailuHrozný královský mexický

Ironií je, že dotyčná žena – která má doma dalších 10 hadů – hroznýše den před tímto incidentem zachránila. Had se však zachoval v naprostém souladu s příslovím „čiň čertu dobře, peklem se ti odmění“.

Pětačtyřicetiletá milovnice plazů se ocitla ve velmi nezáviděníhodné situaci, protože hroznýš se jí zakousnul do obličeje a odmítal se pustit. Proto jí nezbylo, než vytočit linku 911 a doufat, že pomoc dorazí co nejdříve. Nikoho asi nepřekvapí, že dispečerka nejprve vůbec nechápala co se děje.

„Madam, cože máte?“ reagovala poté, co si vyslechl, že volající má hroznýše přilepeného k obličeji.

„Hroznýše královského!“ odvětila žena.

Záchranáři našli nešťastnici ležet na přední příjezdové cestě vedle otevřené skleněné klece a s hadem ovinutým kolem krku. Jediné štěstí bylo, že mohla dýchat. Hroznýš ovšem dopadl špatně – vzhledem k okolnostem prý bylo nutné uříznout mu hlavu kapesním nožem. Podle odborníka na manipulaci se zvířaty Eda Skuza z E and J Reptile Shows & Rescue by ho k uvolnění čelistí možná přesvědčilo i pár kapek alkoholu, ale ten u sebe evidentně nikdo neměl (nebo to spíš nikoho ani nenapadlo).

Příčina útoku je nejasná. Žena – která skončila s lehkými zraněními v nemocnici – pravděpodobně udělala chybu, když hroznýše vytáhla z klece v době, kdy na ní ještě nebyl dostatečně zvyklý.

Zdroj: USA TODAY

Debata k článku 'Žena zavolala na linku 911 a oznámila, že má na obličeji hroznýše'

Reklama

Tapety na plochu


tapeta Zvířecí sex ;-)

Vyhledávání


Reklama

Chcete nás podpořit?

Přidejte si na své stránky naši ikonu.
Příroda.cz - příroda, ekologie, životní prostředí, život
Návod naleznete zde.


© 2004 - 2020 PŘÍRODA.cz - registrace ISSN 1801-2787       další odkazy:
  • napište nám
  • vtipy o zvířatech
  • o nás

  • Další publikování a šíření obsahu serveru Příroda.cz je bez souhlasu provozovatele zakázáno.
    Pokud chcete nějaký obsah převzít tak nás prosím kontaktujte.   RSS kanál serveru www.Příroda.cz