Naše projekty:   magazín Bejvávalo.cz   —   Obchod.Bejvávalo.cz   —   originální samolepky na stěnu Pieris.cz   —   efektní sdílení PDF souborů DraGIF.cz

Staňte se zlatokopem i vy, zlatá horečka začíná! (PR)

autor: Karel Kapinus
Televizní kanál Viasat Explore připravil v rámci premiéry nové řady seriálu Australští zlatokopové soutěž pro všechny fandy geocashingu a vášnivé dobrodruhy. Hledejte do 4. listopadu kartičky vedoucí ke zlatému pokladu a sledujte premiérové díly seriálu na VIASAT EXPLORE.

Do vybraných „kešek“ jsme umístili informační kartičky vedoucí k příležitosti vyhrát:

1. cenu - investiční zlatou cihličku o hmotnosti 10g v ceně 8.000 Kč
2. cenu - prakticky detektor kovů KLARSTEIN COMFORT v ceně 2.500 Kč
3. cenu - 5x balíček reklamních předmětů Viasat Explore

Fotogalerie k článku1. cena - investiční zlatá cihlička. - klikněte pro zobrazení detailu2. cena - detektor kovů - klikněte pro zobrazení detailu3. cena - 5x balíček reklamních předmětů - klikněte pro zobrazení detailu
Pokud objevíte v nalezené kešce kartičku s názvem Zlatá horečka – příležitost vyhrát, odpovězte na otázku týkající se seriálu uvedenou na kartičce a odpověď pošlete na e-mail Viasat@chillicom.cz. Ze všech správných odpovědí vylosujeme 7 výherců, kteří získají výše uvedené ceny.

Soutěž probíhá od 9. 10. 2018 do 4. 11. 2018 včetně. Průběžné indicie kde se kartičky nachází a také vítěze soutěže oznámíme na facebookovém profilu Viasat Explore CZ. Sledujte facebook Viasat Explore CZ a nenechte si ujít možnost vyhrát zlatý poklad!


Australské území zlata

S nálezy zlata se lidé na tomto území setkávají poměrně často. Většinu jde o pár gramů, nicméně jak jsme se mohli přesvědčit před dvěma týdny, dají se najít až neuvěřitelné poklady za několik miliónů dolarů.

Řeč o území západní Austrálie, kde našli horníci kanadské společnosti RNC Minerals v září 2018 v niklové štole Beta Hunt extrémně vzácný nález. Zlatou žílu s obsahem zlata za více jak patnáct miliónů kanadských dolarů.

Z toho dva jedinečné mohutné kusy křemene, obsahující dohromady 113 kilogramů zlata, dosahují hodnoty 6,5 miliónu kanadských dolarů. Poputuji do dražby a stanou se vzácnými sběratelskými kousky.

Pokud i vás fascinují neuvěřitelné příběhy a práce zlatokopů odkrývajících nerostné tajemství naší Země, nenechte si ujít skvělý seriál Australští zlatokopové, jehož novou řadu můžete v říjnu sledovat na televizní stanici VIASAT EXPLORE.

www.viasatexplore.cz, FB Viasat Explore CZ

autor:
Karel Kapinus
www stránky: http://www.chillicom.cz

datum vydání:
10. října 2018


 

Líbí se Vám naše články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!
Nabízíme Vám také možnost zveřejnění reklamního článku, kterým můžete oslovit tisíce našich čtenářů.

Další publikování a šíření obsahu serveru Příroda.cz je bez souhlasu provozovatele zakázáno.
Pokud chcete nějaký obsah převzít tak nás prosím kontaktujte.

© 2004 - 2021 PŘÍRODA.cz
ISSN 1801-2787

Magazín PŘÍRODA.cz je soukromý projekt, provozováný už od svého začátku v roce 2004 zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.