Spokojený pes i páníček? Poradíme, jak levněji nakupovat granule

autor: Tipli
Nejradši byste pro svého čtyřnohého miláčka udělali vše, co mu na očích vidíte? Přečtěte si, jaké granule jsou pro vašeho chlupáče ty pravé. A jako třešničku na závěr vám prozradíme, jak na kvalitních psích granulích ušetříte.

Pes je nejlepší přítel člověka. Věrnějšího společníka byste hledali marně. Pejsek tu pro vás bude za každé situace a vždy vás spolehlivě rozveselí. No řekněte, nezaslouží si váš chlupáč pořádnou péči?

Dopřejte svému čtyřnohému mazlíčkovi péči, kterou si zaslouží

Věděli jste, že nekvalitní granule pro psy mohou způsobit vašemu mazlíčkovi vážné zdravotní problémy?

Při výběru granulí si dejte pozor zejména na obsah masa. Kvalitní krmivo by mělo mít maso uvedené ve složení na prvním místě. Maso musí být přesně deklarované, včetně uvedených procent. Psí strava by ale měla být vyvážená, takže sledujte také obsah vitamínů, sacharidů a vlákniny. Pokud granule obsahují rybí olej, glukosamin nebo chondroitin, jde o vítané plus.

TIP: Výhodou nakupování krmiva pro psy v e-shopech je, že si můžete v klidu projít složení. Mrkněte se na e-shop Zoohit a získejte odměnu za nákup od Tipli.

Získejte prvotřídní granule za pakatel

Kupovat nekvalitní a levné granule se vám nevyplatí. Špatná strava vede k zdravotním problémům vašeho mazlíčka a horentní sumy za pomoc veterináře dokáží zle potrápit rodinný rozpočet.

Máme pro vás lepší řešení.

Staňte se členy nákupního klubu Tipli a získejte odměnu za každý nákup kvalitního krmiva a chovatelských potřeb. V čem odměna spočívá? Tipli vám jednoduše pošle čas peněz z vašeho nákupu zpět. Odměna se vám připíše už do 48 hodin od nákupu.

Staňte se členy nákupního klubu Tipli a nakupujte výhodněji než ostatní

To ale není zdaleka vše. Tipli vám přináší také bohatou nabídku slev a slevových kupónů, takže nákup krmiva můžete mít ještě výhodnější.

Přesvědčte se na následujícím příkladu.

Monika je členkou nákupního klubu Tipli a pro své dva chlupáče (zlaté retrívry) nakupuje dvakrát měsíčně granule Eukanuba (v běžné ceně 999 Kč) v eshopu SUPER ZOO. Nejprve při objednávce využije slevový kupón na 100 Kč slevu a po dokončení nákupu jí Tipli pošle odměnu 56 Kč. Ročně tak Monika díky Tipli ušetří na granulích více než 3600 Kč.

Nákupní klub Tipli vám pošle odměnu z každého nákupu na internetu u více než 1150 partnerů. Registrace na Tipli je zdarma, tak neváhejte a staňte se členy nákupního klubu Tipli ještě dnes.autor:
Tipli

datum vydání:
3. dubna 2018


Diskuze k článku „Spokojený pes i páníček? Poradíme, jak levněji nakupovat granule“ 

Líbí se Vám naše články? Sledujte nás na Facebooku nebo pomocí RSS kanálu!