Rubrika: FOTO A VIDEO

Jak je to s létáním s drony v české přírodě?: Vzít si na výlet do přírody dálkově řízený…
Vzít si na výlet do přírody dálkově řízený dron vybavený kamerou a pořídit si hromadu vlastních jedinečných leteckých záběrů je lákavé. Létání s dronem v naší přírodě má ale některá omezení, o kterých se v reklamách na většinou nemluví. Kde se u nás může létat a kde jsou drony zakázané?
Jak vybrat digitální zrcadlovku od Canon nebo Nikon?: Toulky v přírodě jsou zdrojem nabírání energie…

Jak vybrat digitální zrcadlovku od Canon nebo Nikon?

7. květen 2023, REKLAMA
Toulky v přírodě jsou zdrojem nabírání energie, vychutnávání si krásy života i způsobem, jak příjemně aktivně trávit volný čas. Příroda nabízí mnoho k prožití, a hlavně mnoho k vidění. A také řadu scenérií, které stojí za to uchovat navěky. Například vyfotografováním. A fotit kvalitně znamená fotit na kvalitní přístroj. Jak vybrat digitální zrcadlovku od Canon nebo Nikon?
Využití termovizních kamer a fotopasti k monitorování zvěře: V dnešní době se stále více lidí zajímá o…

Využití termovizních kamer a fotopasti k monitorování zvěře

25. duben 2023, REKLAMA
V dnešní době se stále více lidí zajímá o ochranu přírody a zvířat. Jedním z důležitých nástrojů, které lze využít k monitorování zvěře, jsou termovizní kamery a fotopasti. Tato zařízení pomáhají sledovat zvířata v jejich přirozeném prostředí a získat cenné informace o jejich chování a pohybu. A právě jim se budeme dnes věnovat.
Za divočinou nemusíte cestovat daleko: Evropa, ač to nemusí být na první pohled patrné…

Za divočinou nemusíte cestovat daleko

2. únor 2023, REKLAMA
Evropa, ač to nemusí být na první pohled patrné, je domovem úchvatných živočichů. Ti musí v posledních desetiletích čelit výzvám dynamicky měnícího se světa, ale i klimatu
Probíhá mezinárodní soutěž o nejveselejší fotku z divoké přírody. Pomůžete vybrat tu nejlepší?: Máte smysl pro humor a milujete povedené snímky…

Probíhá mezinárodní soutěž o nejveselejší fotku z divoké přírody. Pomůžete vybrat tu nejlepší?

25. říjen 2022, Petr Kadlík
[ téma: fotografie, humor, soutěž, hlasování ]
Máte smysl pro humor a milujete povedené snímky divokých zvířat? Chtěli byste získat téměř 15000 korun? Máme pro vás informaci o mezinárodní fotografické soutěži Comedy Wildlife Photography Awards, kde na vás právě taková příležitost čeká.
S Davidem Attenboroughem za objevem desetiletí!: Když se onen pár procházel kolem čerstvě…

S Davidem Attenboroughem za objevem desetiletí!

10. březen 2022, REKLAMA
Když se onen pár procházel kolem čerstvě vykopaného štěrkoviště nedaleko anglického Swindonu, vůbec netušil, že za pár okamžiků učiní zásadní objev pro světovou archeologii. Ze země tam tehdy trčela zkamenělá kost mamutí nohy.
Válka na Ukrajině a domácí mazlíčci: jak můžeme zvířatům na Ukrajině pomoci?: Šílený útok ruského prezidenta Putina ohrožuje…

Válka na Ukrajině a domácí mazlíčci: jak můžeme zvířatům na Ukrajině pomoci?

6. březen 2022, Petr Kadlík
Šílený útok ruského prezidenta Putina ohrožuje nejen samotné obyvatele Ukrajiny, ale i všechny jejich domácí mazlíčky. Jak se psům a kočkám momentálně na Ukrajině žije a jak jim můžeme pomoci?
Huawei Nova 9 – mobil který padne do ruky: Jak je možné, že Huawei Nova 9 padne krásně do…

Huawei Nova 9 – mobil který padne do ruky

18. listopad 2021, REKLAMA
Jak je možné, že Huawei Nova 9 padne krásně do ruky? Odpověď je jednoduchá. Tento chytrý telefon má speciální povrchovou úpravu s dvojitým povlakem, díky které telefon snadno uchopíte a nebude vám z rukou vyklouzávat. Co dalšího nabízí špičkový telefon? Dozvíte se v následujícím článku.
Escobarovo překvapení aneb když má zásilka dvě tuny: Drogový magnát Pablo Ecsobar je téměř tři…

Escobarovo překvapení aneb když má zásilka dvě tuny

2. březen 2021, REKLAMA
Drogový magnát Pablo Ecsobar je téměř tři desetiletí po své smrti, přesto i v současné době budí vášně a zaměstnává kolumbijskou vládu a mnoho odborníků. Jak je něco takového možné?
Naše planeta nás nepřestává překvapovat (PR): Země je jediná planeta, kterou máme, a na to,…

Naše planeta nás nepřestává překvapovat (PR)

3. červen 2020, REKLAMA
Země je jediná planeta, kterou máme, a na to, kolik nás lidí v dnešní době je, o ní máme stále jen povšechné a povrchní informace. Tahle záhadná planeta nás zkrátka stále nepřestala a nejspíš ani nikdy nepřestane překvapovat.
Listování: [ 1 ]  2 | 3 | 4 | 5 další
Celkem 6 stránek, zobrazit poslední stránku.