Rubrika: TURISTIKA, CESTOVÁNÍ

Jezdíte rádi vlakem na výlet? Tenhle tip vám může ušetřit čas i peníze: Je vlak váš oblíbený výletní dopravní...
Je vlak váš oblíbený výletní dopravní prostředek? Pokud při plánování výletu nemáte žádný pevný cíl, ale cestu vybíráte spíše podle dostupnosti vlakových spojů, tak pro vás máme tip na jedinečnou mapu, která vám s tím pomůže.
Vydejte se na Svatojakubskou cestu a poznejte krásy Evropy: V případě, že se chcete vyhnout každodennímu...

Vydejte se na Svatojakubskou cestu a poznejte krásy Evropy

6. září 2022, REKLAMA
V případě, že se chcete vyhnout každodennímu programu nebo se potřebujete zapojit do něčeho skutečně odvážného, pak je tato pouť ideálním způsobem, jak udělat obojí. Zvláště pokud cesta zahrnuje překonání několika set kilometrů a přejezd několika zeměmi.
Výlet do Krkonoš: Mísečky – Kotel – Zlaté návrší – Mísečky: Tuto trasu jsem šla již několikrát a asi nikdy...

Výlet do Krkonoš: Mísečky – Kotel – Zlaté návrší – Mísečky

3. červenec 2022, Lenka Kadlíková
Tuto trasu jsem šla již několikrát a asi nikdy mě neomrzí, i když je místy náročnější. Z lesa kolem Míseček se člověk dostane do míst, kde se mu otevře krásný pohled na Kotelní jámy. Po stoupání od Dvoraček ho čeká odměna v podobě výhledů z vrcholových partií Krkonoš porostlých pouze klečí.
Za vůní levandule po Česku: Právě začínají nakvétat do plné krásy...

Za vůní levandule po Česku

30. červen 2022, Lenka Kadlíková
Právě začínají nakvétat do plné krásy levandule. Kvůli této fialovomodré nádheře a úžasné vůni však nemusíte do Provence. Udělejte si voňavý výlet na některou z českých levandulových farem či zahrad.
Fenomén Sněžka: Ocitnout se na nejvyšší hoře Česka láká už...

Fenomén Sněžka

17. červen 2022, Lenka Kadlíková
Ocitnout se na nejvyšší hoře Česka láká už od nepaměti snad každého turistu. Proto není divu, že je Sněžka jedním z míst, označovaných jako „Václavák“. Je to ale také velmi vzácné místo a proto bychom se k němu měli náležitě chovat.
Potřebujete si odpočinout? Dopřejte si zasloužený lázeňský pobyt: Každodenní práce, stres a honění se za...

Potřebujete si odpočinout? Dopřejte si zasloužený lázeňský pobyt

19. květen 2022, REKLAMA
Každodenní práce, stres a honění se za všemožnými cíli dokáže člověka někdy pořádně unavit. Z toho důvodu je velmi důležité si dopřát pravidelný a pořádný relax, díky kterému opět nabijete své baterie. Jedním z oblíbených způsobů odpočinku pro všechny lidi jsou krátké wellness radovánky na různých místech. Kde si zarezervovat ten váš?
Půjčení auta na dovolenou, na co si dát pozor: Plánujete dovolenou, ale nejste majiteli auta, a...

Půjčení auta na dovolenou, na co si dát pozor

6. květen 2022, REKLAMA
Plánujete dovolenou, ale nejste majiteli auta, a přitom byste chtěli vyrazit po různých místech a být celkově mobilní? Skvělou variantou pro vás může být autopůjčovna. Díky ní si můžete sehnat vozidlo, které vás na cestách nezradí, jelikož bude v dobrém stavu a při správném jednání ani nemusíte platit balík. To všechno víte, ale slyšeli jste tolik negativních recenzí, že máte strach, aby vás autopůjčovna nesedřela z kůže? Připravili jsme si pro vás...
7 nejoblíbenějších wellness hotelů: Wellness pobyty získávají rok od roku na oblibě,...

7 nejoblíbenějších wellness hotelů

15. únor 2022, REKLAMA
Wellness pobyty získávají rok od roku na oblibě, a to jak u nás, tak i v zahraničí. Pojďme se tedy společně podívat na sedm nejnavštěvovanějších wellness hotelů v České republice.
Jak vybavit dodávku na roadtrip a na co nezapomenout?: Chystáte se na svou první cestu obytným vozem?...

Jak vybavit dodávku na roadtrip a na co nezapomenout?

7. únor 2022, REKLAMA
Chystáte se na svou první cestu obytným vozem? Pak pro vás máme seznam věcí, které byste si měli zkontrolovat. Také poradíme, co si musíte vzít s sebou a co naopak možná není úplně nezbytné.
Túra za hranicemi, Mont Blanc, Santiago de Compostela nebo Islandský trek?: Svrbí vás už nohy a rádi byste někam vyrazili...

Túra za hranicemi, Mont Blanc, Santiago de Compostela nebo Islandský trek?

4. únor 2022, REKLAMA
Svrbí vás už nohy a rádi byste někam vyrazili na pořádný výšlap? Máte už Česko prochozené křížem krážem? Pak právě pro vás máme pár tipů, kam vyrazit za našimi hranicemi. Jde o trasy pro náročné i pro ty, co si chtějí především užít okolní krajinu a nikam nepospíchat.
Listování: [ 1 ]  2 | 3 | 4 | 5 další
Celkem 17 stránek, zobrazit poslední stránku.


Další publikování a šíření obsahu serveru Příroda.cz je bez souhlasu provozovatele zakázáno.
Pokud chcete nějaký obsah převzít tak nás prosím kontaktujte.

© 2004 - 2022 PŘÍRODA.cz
ISSN 1801-2787

Magazín PŘÍRODA.cz je soukromý projekt, provozovaný už od svého začátku v roce 2004 zcela BEZ DOTACÍ či jakékoliv jiné státní podpory.