Rubrika: AKTIVITY V PŘÍRODĚ

Outdoor 6 - jak si vybrat spacák

9. červen 2004, Antonín Lágner
Při delším pobytu v přírodě je dobrý spacák jednou z nejdůležitějších věcí, které ovlivňují kvalitu našeho pobytu. Kvalitní spacák a dobrá karimatka = základ pro příjemný pobyt v přírodě.
Airsoft - netradiční pojetí života v přírodě: Nejprve bych měl asi vysvětlit co to airsoft…

Airsoft - netradiční pojetí života v přírodě

2. červen 2004, Antonín Lágner
Nejprve bych měl asi vysvětlit co to airsoft znamená. Je to mladý a netradiční sport, zabývající se simulací boje a vojenského života.

Outdoor 5 - Batohy

12. květen 2004, Lenka Kadlíková
Nedílná a velmi důležitá součást výbavy každého člověka, který občas vyráží někam do přírody, třeba jen na jeden den, je batoh. Ne každý batoh se ale hodí na všechno. Také o tom bude dnešní članek.

Outdoor 4 - Impregnace vybavení na ven

5. duben 2004, Lenka Kadlíková
[ téma: impregnace, turistika ]
Impregnace neodmyslitelně patří k údržbě všech venkovních materiálů. Pokud máte rodinný domek určitě víte, že i plot či jiné, například dřevěné, zařízení zahrady se musí impregnovat speciálními přípravky. Jinak by hned za pár let neztrouchnivěly a my museli kupovat nové. Proto Vám nabízíme pár užitečných tipů pro impregnaci turistického vybavení.
Vzhůru na kola!: Nejekologičtější a nejpříjemnější pohyb…

Vzhůru na kola!

2. duben 2004, Petr Kadlík
Nejekologičtější a nejpříjemnější pohyb přírodou je prý na hřbetu koně. Těžko to zpochybňovat, ale i takové kolo má něco do sebe. Na rozdíl od koně se mu nemusíte starat o žrádlo a je přece jen i o něco skladnější a nenáročnější než plnokrevník ve stáji.

Outdoor 3 - Údržba vybavení

19. březen 2004, Lenka Kadlíková
[ téma: turistika, turistické vybavení ]
V dnešní době je většina velmi kvalitního i méně kvalitního vybavení do přírody opatřena trvalým pórézním voděodolným materiálem, který je zároveň i prodyšný. Pokud bychom třeba stan či bundu nechaly stále špinavé, zanedlouho zjistíme, že se v bundě použité za stejných podmínek potíme více než dříve.
Outdoor 2 - Výběr správného vybavení pro turistiku a sport: Výběr toho správného vybavení je velmi…

Outdoor 2 - Výběr správného vybavení pro turistiku a sport

5. březen 2004, Lenka Kadlíková
Výběr toho správného vybavení je velmi důležitý. Určitě jste už někdy zažili situaci, kdy na horách bylo nádherné počasí a vy jste vyšli jen tak v šortkách, tričku a sportovních sandálech. Najednou se však schovalo sluníčko za mraky, rozfoukal vítr a ke všemu ještě začalo pršet. Vy jste přišli z výletu otrávení, zmrzlí a promočení na kost :-(
Outdoor 1 - Termíny, aneb co nám poví visačky: Určitě jste již zažili situaci, kdy jste si…

Outdoor 1 - Termíny, aneb co nám poví visačky

28. únor 2004, Lenka Kadlíková
[ téma: turistika, cestování, oblečení ]
Určitě jste již zažili situaci, kdy jste si chtěli koupit bundu a prodavač Vám nebyl schopen přelouskat tu spoustu pojmů, které obsahují visačky u bund či jiného sportovního oblečení.
Listování: předcházející  | 9 | 10 | 11 | 12 [ 13 ]
Celkem 13 stránek, zobrazit první stránku.