Rubrika: AKTIVITY V PŘÍRODĚ

Jak vzniká sněhová vločka?: Zima nám konečně připravila skutečný sníh a…

Jak vzniká sněhová vločka?

26. leden 2023, Anna Nebeská
Zima nám konečně připravila skutečný sníh a mráz. Víte ale, jak vlastně sněhová vločka vzniká? A čím se „přírodní“ sněhová vločka liší od sněhu, který za pomoci obrovského množství vody a elektřiny vyrábí sněhová děla?
Jak vybrat běžecké boty pro začátečníka?: Vybrat správné běžecké boty není tak…

Jak vybrat běžecké boty pro začátečníka?

26. leden 2023, REKLAMA
Vybrat správné běžecké boty není tak jednoduché, jak se na první pohled může zdát. Patříte-li mezi začátečníky, doporučuje se pořídit jedny univerzální boty, které zvládnou různé druhy terénů a tempa. I v takovýchto botách můžete zaběhnout svůj první závod bez sebevětších potížích.
Proč s výběrem grilu nečekat na jaro?: Přestože venku panují teploty, při nichž je…

Proč s výběrem grilu nečekat na jaro?

26. leden 2023, REKLAMA
Přestože venku panují teploty, při nichž je většina z nás raději zalezlá doma, vyplatí se přemýšlet trochu dopředu. Pokud máte rádi grilování a chcete si v letošním roce zakoupit nový gril na zahradu, pak není nač čekat. Ideální doba pro nákup je právě v zimě, a to hned z několika důvodů.
Které kalhoty se nejlépe hodí k pánským polobotkám?: Pánské polobotky jsou typem obuvi, který je…

Které kalhoty se nejlépe hodí k pánským polobotkám?

24. leden 2023, REKLAMA
Pánské polobotky jsou typem obuvi, který je vhodnou volbou prakticky pro každou situaci. Nespornou výhodou těchto bot je také jejich univerzálnost: koneckonců je těžké poukázat na módní období, kdy by se pánské polobotky na nejlepších přehlídkových molech vůbec neobjevily.
6 věcí, které je třeba zvážit při nákupu zimních dámských bot: Pokud si chceme koupit kvalitní dámské boty na…

6 věcí, které je třeba zvážit při nákupu zimních dámských bot

24. leden 2023, REKLAMA
Pokud si chceme koupit kvalitní dámské boty na zimu, měly bychom zvážit hned několik důležitých kritérií. Že nevíte, které to jsou? Nezoufejte! My vám to na následujících řádcích prozradíme. Čtěte a nechte se inspirovat s námi.
Módní a pohodlné dámské vesty v jarní sezóně - budete je milovat!: Přechodné bundy v této sezóně ustupují jinému…

Módní a pohodlné dámské vesty v jarní sezóně - budete je milovat!

31. prosinec 2022, REKLAMA
Přechodné bundy v této sezóně ustupují jinému oděvu. Dámské vesty vtrhly do salonů a jsou jedním z nejoblíbenějších řešení pro dny, kdy vám počasí stále nedovoluje vyrazit ven v příliš světlém oblečení. Zjistěte více o našich oblíbených jarních vestách.
Jak na déšť a bláto v dětském šatníku: Letošní zima je zatím zkouškou pro nejednoho…

Jak na déšť a bláto v dětském šatníku

16. prosinec 2022, REKLAMA
Letošní zima je zatím zkouškou pro nejednoho rodiče. Déšť, bláto, ale i chlad, první stopy sněhu či nekonečné pošmourno. Děti jsou neustále provlhlé, umazané a znechucené. Ne nadarmo se ale říká, že není špatného počasí, ale jen špatného oblečení. Pamatujte, že u dětí to platí dvojnásob.
Jezdíte na kole nebo koloběžce i v zimě? Cyklopluh vám může usnadnit život: I v zimě se dá jezdit na kole nebo koloběžce.…

Jezdíte na kole nebo koloběžce i v zimě? Cyklopluh vám může usnadnit život

16. prosinec 2022, Natálie Veselá
I v zimě se dá jezdit na kole nebo koloběžce. Chce to samozřejmě vhodné oblečení, ale v ideálním případě také upravené cyklostezky. A právě s tím vám může pomoci speciální cyklopluh od spolku AutoMat.
Jak nosit oversized trička značky House Brand?: Dámská oversized trička jsou novým módním…

Jak nosit oversized trička značky House Brand?

16. prosinec 2022, REKLAMA
Dámská oversized trička jsou novým módním trendem, který si nesmíte nechat ujít. Dokážete s nimi za pár minut vytvořit skvělý outfit do práce, do školy, na rande, nebo na každý den. Jsou pohodlná a ležérní, ale dokáží být i lehce elegantní, což rozhodně oceníte. Základem je vybrat si perfektní trička značky House Brand a vědět, s čím je zkombinovat. Poradíme vám!
Sjezdovky, běžky, snowboard nebo skialp: jaký druh lyžování nejvíce zatěžuje životní prostředí?: Je tu čerstvý sníh a mnoho z vás jistě o…

Sjezdovky, běžky, snowboard nebo skialp: jaký druh lyžování nejvíce zatěžuje životní prostředí?

8. prosinec 2022, Anna Nebeská
Je tu čerstvý sníh a mnoho z vás jistě o víkendu vyrazí na lyže. Jaký druh lyžování si ale vybrat, pokud se na lyžích chcete chovat ekologicky a zbytečně nezatěžovat přírodu? Víte, kolik CO2 vyprodukuje ten nejméně ekologický způsob lyžování?
Listování: předcházející  | 1 | 2 [ 3 ]  4 | 5 další
Celkem 13 stránek, zobrazit první nebo poslední stránku.